Par mums

Mēs piedāvājam

Strādājam ar ēku tehniskajiem projektiem, dizaina risinājumiem un detalizētiem rasējumiem. Ir pieejami sertificēta būvinspektora pakalpojumi.

Izstrādājam dizaina risinājumus, projektējam un izgatavojam moderna un klasiska dizaina kāpnes, masīva koka un finierētas mēbeles.

Pirms darbu uzsākšanas uzprojektēsim un izveidosim foto reālo  zīmējumu jūsu iecerētajam izstrādājumam, lai jums ir nepārprotams priekšstats par to, kas jūsu labā tiks darīts.

Klienti

Esam konkurētspējīgi un piedāvājam savus pakalpojumus plašam klientu lokam. Izstrādājumi ir no dažādiem  cēlkoku  materiāliem, un vadoties pēc klienta vēlmēm un iespējām, izgatavojam kvalitatīvu preci.

Sadarbojamies gan ar privātpersonām, gan uzņēmumiem – durvis ir vērusi spēļu zāle/bārs “KLONDAIKA” Valmieras tirdzniecības centrā “VALETA”, kur paveikto klātienē var apskatīt katrs klients. Lieliska sadarbība nu jau 3 gadu garumā ir izveidojusies ar uzņēmumu “BAF ltd”.

Sadarbības partneri

Mums ir izveidojies labs kontakts ar tādiem uzņēmumiem, kā “Intar-sija”, “Attēls-R”, “Klinta”, “Hilti”, “Infleks” un citām, kuras piedāvā kvalitatīvas izejvielas un instrumentus mūsu radītajiem izstrādājumiem.

Lieliska sadarbība ir izveidojusies ar dizaineri Daci Āboliņu.

Labie darbi

Lai palīdzētu integrēties sabiedrībā, palīdzīgu roku esam snieguši cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, piedāvājot sadarbību VSAA ar darba vietām.

Pasniedzam praktiskas kokapstrādes nodarbības Ogres Sociālā dienesta dienas centrs “Saime”radošajās iespēju darbnīcās.

Palīdzība nav atteikta arī profesionālo skolu audzēkņiem, piedāvājot prakses vietas un iespējas izgatavot diplomdarbus.

 

Labprāt izskatīsim katru iespēju piedalīties Jūsu projektā gan individuāli, gan kā darījumu partneri plašākos apjomīgākos projektos.