Patēriņa kredīts

Aizdevums, kas noderīgs īstajā mirklī

Patēriņa kredīts var būt noderīgs risinājums mājas vai dzīvokļa labiekārtošanai, jaunas sadzīves tehnikas vai mēbeļu iegādei, automašīnas remontam vai jebkura cita lielāka mērķa īstenošanai.

  • Patēriņa kredīts no 100 eur līdz 5000 eur.
  • Naudu var saņemt jau dažas minūtes pēc kredīta apstiprināšanas.
  • Pats izvēlies sev nepieciešamo summu un atmaksas termiņu.

Patēriņa kredīta kalkulators

Aizdevējs Vecums Akcija Nauda kontā 1. kredīts līdz Aizdevuma termiņš Aizņemties
vivus kredit 18 – 70 kredītlīnija bez procentiem uz 30 d. 10 minūtēs 4000 € līdz 3 gadiem
20 – 80 1. līdz 2000 € ar 0% 15 minūtes 2000 € līdz 2 gadiem
Lat credit aizdevums 20 – 70 1. līdz 425 € ar 0% 15 minūtes 1000 € līdz 1 gadam
crediton 20 – 75 10 minūtēs 100-2000 € 3 – 24 mēneši Aiznemties ondo credit
20– 75 Jaunajiem klientiem atlaides 5 minūtes 3000 € līdz 5 gadiem
moneza kredit 20 – 70 no 22% gadā 15 minūtēs 2000 € – 5000 € 6 – 60 mēneši

> Vairāk aizdevumu piedāvājumus meklē sadaļās kredītlīnija un ātrie kredīti <<

Latvijas pieprasītāko patēriņa kredītu salīdzinājums. Atrodiet tabulā sev izdevīgāko piedāvājumu. Izvērtējiet iespējas atmaksāt. Aizņemieties atbildīgi.

Galvenās priekšrocības

Latvijā privātpersonas lieto kredītus dažādām vajadzībām lielāku mērķu un ieceru īstenošanai, reizēs, kad ar īstermiņa aizdevumiem ir par maz. Pakalpojumu piedāvā gan kredītiestādes gan patēriņa kredīts nebanku sektora uzņēmumi internetā un klātienē.

  • Patēriņa kredīts ļauj aizņemties no 50 līdz 5000 eiro ar atmaksas termiņu līdz pieciem gadiem. Piešķirot aizdevumu, kreditori neprasa naudas izlietošanas mērķi un Jūs varat to izlietot pēc saviem ieskatiem. Mājas, dzīvokļa renovācija, santehnikas vai elektrotehnikas iegāde, auto remonts – jebkurš no šiem variantiem var būt par iemeslu, lai aizņemtos.
  • Ilgāks naudas atmaksas termiņš nozīmē, ka varat aizņemties būtiski lielāku naudas summu. Aizdevuma atmaksa jāveic saskaņā ar grafiku, ik mēnesi, maksājot noteiktu, iepriekš zināmu naudas summu.
  • Aizņēmuma saņemšanai nav vajadzīga ķīla, nodrošinājums vai galvotājs. Aizņēmumu piešķir, pamatojoties uz ienākumu, kredītvēstures, retāk arī izdevumu izvērtējuma rezultātiem.
  • Piesakoties aizdevumam internetā, Jums ir vajadzīgs tikai savs bankas konts, epasts un mobilais tālrunis. Visas ienākumu pārbaudes notiek online vidē, bez nepieciešamības iesniegt dokumentus drukātā veidā.
  • Nauda uz Jūsu bankas kontu tiek pārskaitīta maksimāli ātri. Reālā dzīvē tas nozīmē, ka aizņēmums darba laikā var būt pieejams pat 15 minūšu laikā, pie nosacījuma, ka Jums un kreditoram ir konts vienā bankā. Piesakoties kredītam āpus darba laika vai pēdējā brīdī, līdz naudas saņemšanai būs jāgaida ilgāku laiku.
  • Visas izmaksas ir redzamas līgumā vēl pirms tā parakstīšanas. Lai uzzinātu pieejamā kredīta nosacījumus, aizpildiet pieteikumu un gaidiet atbildi savā epastā. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā kredītspeciālisti ar Jums sazināsies pa telefonu.